Przygotowaliśmy propozycję dla miłośników sportów zimowych. To proste i funkcjonalne rozwiązania, które ułatwią przechowywanie sprzętu nawet na ograniczonej powierzchni w domu czy mieszkaniu. Uchwyt na deskę snowboardową na ścianę – bo o nim mowa – pozwoli zorganizować przestrzeń w taki sposób, by nie zaburzyć jej funkcjonalności ani estetyki.

Wieszaki na deskę snowboardową

Wieszaki na deskę snowboardową od Many Home

Snowboard to świetny sport i cieszy się coraz większą popularnością. Problem pojawia się wtedy, gdy trzeba bezpiecznie przechować sprzęt poza sezonem. Warto zamontować na ścianie wieszak na deskę snowboardową, który nie zabierze sporo miejsca i pozwoli na optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni. Mając na uwadze różne potrzeby klientów, przygotowaliśmy ofertę na uchwyty ścienne zarówno pojedyncze, jak i na dwie, a nawet 4 sztuki — dzięki temu pozwolą na kompleksową organizację.

Minimalistyczny design i solidna konstrukcja

Uchwyt na snowboard na ścianę został zaprojektowany tak, by komponował się z aranżacją i zapewniał solidne podtrzymanie dla sprzętów sportowych. Konstrukcja jest prosta i wykonana z wytrzymałej blachy, która nie ugnie się pod wpływem ciężaru snowboardu. Co więcej, niektóre modele ścienne zostały przystosowane do przechowywania aż kilku produktów.

Dla zwiększenia odporności na zarysowania i płowienie, każdy ścienny wieszak na deski snowboardowe został pomalowany proszkowo, co zapewnia ochronę przed płowieniem oraz zarysowaniami. Natomiast wycięcie blachy przy wykorzystaniu zaawansowanej technologii CNC zapewnia gładką powierzchnię i brak ostrych krawędzi, To sprawia, że wieszaki na ścianę są bezpieczne w użytkowaniu i mogą być zamontowane nawet w pomieszczeniach, w których spędzamy sporo czasu.

Jak wybrać odpowiedni uchwyt do deski snowboardowej?

Najważniejsze jest dopasowanie wymiarów wieszaka do posiadanego snowboardu oraz dostępnej powierzchni. Dzięki temu uchwyt ścienny na deskę snowboardową nie będzie ani za mały, ani za duży, a tym samym zapewni bezpieczny sposób na przechowywanie sprzętu sportowego. Przy każdym modelu zamieściliśmy opis wymiarów, właściwości oraz wykorzystanych materiałów. Prosimy o dokładne zapoznanie się ze szczegółami oferty przed dokonaniem zakupu.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl